Sizin İçin Sayfa Hazırlanıyor...
Hakkımda

HAKKIMDA

Marmara üniversitesi son sınıfta Akbank Galata şubesinde iş hayatına başladım. Akbank T.A.Ş nin 1. sınıf şubesi olan Galata şubesinde mevduat bankacılığı konusunda çalıştım.

İkinci çocuğumun dünyaya gelişinden sonra çocuklarımı yetiştirmek için çalışma hayatına bir süre ara verdim, çocuklarımın ilkokul mezuniyetinin ardından eğitimcilik kariyerime başladım.

2005 yılında kariyerime  pazarlama alanında devam etmek üzere, severek çalıştığım eğitim kurumu olan Özel Sezin Okulu’dan ayrıldım.

Eğitimcilik hayatım süresince öğrencilerime bilgisayar okur yazarlığı, web tasarımı eğitimi vererek o tarihlerde ülkemizde çok yeni olan konularda beceriler kazandırmaya çalıştım. Kalite anlayışım, teknoloji eğitimine verdiğim önem nedeniyle, teknolji becerilerinin gelişmesi için projeler geliştirmeleri konusunda teşvik edici oldum. Çeşitli yarışmalarda becerilerini sergilemek ve öz güvenlerini geliştirmek için projeler oluşturmalarında destek verdim . Aldıkları başarılı sonuçlarda onların mutluluklarını paylaştım.

2007 den bu güne, Türk kahve pazarının lider markası olan Kurukahveci Mehmet Efendi’de pazarlama, marka, araştırma, dış pazarlar, itibar ve strateji konularında çalışmaktayım. 

Türkiye ve dünya kahve pazarı üzerine araştırma ve raporlamalar hazırlamaktayım.

Brandmap ve Dağıtım Kanalı dergilerinde Türk kahvesi pazarı ile ilgili makalelerim yayınlandı.

Evliyim  ve iki yetişkin evlat sahibiyim.Görüş

Görüş Gönder

Görüşünüz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Zamanaşımı. Görüşünüz gönderilemedi!
* Tüm bilgiler girilmelidir.
* e-posta adresiniz hiç bir şekilde başkaları ile paylaşılmayacak ve size e-posta gönderilmeyecektir.