Sizin İçin Sayfa Hazırlanıyor...

HAKKIMDA

blog-images

Tüzün Akyol

Tüzün Akyol

HAKKIMDA

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden  mezun olduğum yıl AKBANK T.A.Ş Galata şubesinde çalışmaya başladım.

3,5 yıl Akbank’ta çalıştıktan sonra çocuklarımı yetiştirmek için iş hayatından geçici bir süre ayrıldım.

Kızım ilk okulu bitirdiği yıl İstanbul Üniversitesi’nden aldığım öğretmenlik formasyonu sonrası 1993 den 2007  yılına kadar öğretmenlik yaptım.

1999 -2005 yılları arasında Özel Sezin Okulu'nda  uygulama ve projeye dönük eğitim anlayışım ve yönetimin de desteği ile çok yeni bir konu olan web tasarımını kullanmaya başladık. Türkiye’de henüz çok yeni olmasına rağmen öğrencilerimle web tasarımı üzerinde çalışmalar yaptık. Bunun yanında ofis programları kullanım eğitimleri verdim.

BİTEK-O, Kültür Koleji , Bilişimci Martılar ve ODTU’nün web tasarımı yarışmalarından ödüllerle döndük. Frontpage yazılımı henüz çok yeniydi ve bugünkü kadar web tasarımı gelişmemişti.

Microsoft Eğitim programları müdürü Şeniz Giritçi, İTÜ Kimya Mühendisliği böümünden Prof.Dr.Filiz Karaosmanoğlu, Kalite Okulları Türkiye kurucusu Yrd.Doç.Dr. Hayal Köksal, halen Microsoft Orta asya ve Afrika pazarlama müdürü Mehmet Nuri Çankaya gibi değerli akademisyen ve profesyonellerle tanışmak ve çalışmalar yapmak fırsatını öğrencilerimiz ve bizler yaşadık.

Son 12 yıldır Türk kahvesi sektöründe çalışıyorum.

Arkasında büyük bir kültür hazinesi olan Türk kahvesi, diğer kahveler ve kahve kültürü üzerine pazar araştırması, pazarlama, tanıtım ve ihracat konularında büyük bir zevkle çalışıyorum.

Sosyal medya ve  e-ticaret özel ilgi alanlarım içinde ve yaptığım işle yakından ilgili konular olarak önemli yer alıyor.

Üyesi olduğum Dernek ve Vakıflar

Marka Konseyi
Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı
EDMER - Etik Değerler Merkezi
Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği
İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği
Erenköy Kız Lisesi Mezunlar Derneği
Görüş

Görüş Gönder

Görüşünüz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Zamanaşımı. Görüşünüz gönderilemedi!
* Tüm bilgiler girilmelidir.
* e-posta adresiniz hiç bir şekilde başkaları ile paylaşılmayacak ve size e-posta gönderilmeyecektir.